NEWS

Порядок богослужень на страсний тиждень і Великодній час 2019

Порядок Богослужень - Великодні Свята 2018
ПОРЯДОК БОГVelykdenj 2018 - porjadok.pdf
Adobe Acrobat Document 65.9 KB

 

 

ЦЕ ДЕНь, ЩО ЙОГО СТВОРИВ ГОСПОДь, ВОЗРАДУЙМОСЯ І ВОЗВЕСЕЛІМСЯ В НІМ. /Воскресна Утреня/

 

   Дорогі й Шановні Парафіяни !

   

   Христове Воскресіння – це конечна перемога над смертю. Хотяй смерть нас усіх чекає, але чекає нас також і воскресіння. Життя є сильніше від смерті.

   Свята Церква нас закликає щоб ми веселилися й радувалися, бо ХРИСТОС ВОСКРЕС, а силою Воскресіння Христового і ми воскреснемо.

   Що означає порожній гріб, якого не змогли закрити ні печаті Синагоги ні римські сторожі? Означає, що вища Сила поламала всі ті печаті, Сила проти якої не може встояти ніяка сторожа ні печаті. Христос є Життя, а Життя – Христа не можливо сховати в гробну темноту.

   Побожні жінки приходять раненько і знаходять порожній гріб. Апостоли прибігають і не знаходять Христа в гробі. З початку самі не знають, що діється. Но, коли побачили Воскреслого Ісуса Христа, то їхній радості не було кінця.

   На вірі в Христове Воскресіння стоїть ціла будівля – Свята Христова Церква. Віра в воскресіння і життя – це віра апостолів, віра перших християн, віра мучеників і віра християн через усі століття і віра в воскресіння має бути нашою вірою.

   Саме, вірою в власне воскресіння засвідчуємо радістю і вірою в Христове Воскресіння. Радість дня, «що його створив Господь» нехай затінить всі страхи від смерті і вмирання. Христове Воскресіння просвітлює наше життя і дає йому світло над світлом, щоб ним розбити тьму непевності і недовіря й просвітить нам дорогу віри й надії.

   Дорогі й шановні парафіяни! Наша воскресна радість не була б повною радістю Божих дітей, коли б ми не святкували це величаве свято разом з нашими батьками, братами й сестрами та всію ріднею в Україні, Польщі, Босні... та з більшістю нашого народу на поселеннях. Нам не вільно затерати сліди зв’язку з тими, з якими нас звязав як найтісніше сам Творець. Свідомість вірності рідному народові, вірності не словної, але опертої на ділах, на фундаменті віри в Бога, любові та щирого прив’язання до рідної св. Церкви, в пошані до рідного обряду, беззастережної відданості рідній святій спадщині. Ці багаті скарби нашого народу ми бажаємо передати і нашим дітям, щоб так захоронити їх від денаціоналізації й втечі до чужих.

   Тут на землi ми маємо різні завдання, але між ними є два основні: прислужитися Господеві і вірним служінням від Нього випросити милосердя і вічної радості. Друге завдання є любити свій народ, плeкати свої традиції і так не відчужуватися від своїх братів і сестер з якими нас єднає та сама наша свята спадщина. Цієї свідомості і витривалості аж до кінця бажаємо Вам, шановні парафіяни, з приводу світлого Празника Христового Воскресіння. Радість Xристового Воскресіння хай стане нашим добром.

   Христос воскрес і ми воскреснемо! Кожного дня умираючи з Ним пробуджуймо в собі віру, що будемо з Ним вічно жити. Його воскресле Тіло яким ми причащаємося є запорукою нашої безсмертності і нашого воскресіння.

   Співаймо весело «ХРИСТОС ВОСКРЕС.......», співаймо разом з нашою Церквою в Україні; саме вона своїм життям свідчить, що Христа – Життя не можливо тремати в темноті гробу.

   Всім Вам, дорогі й шановні парафіяни, бажаємо щасливих свят Христрового Воскресіння.

 

  Весело й щасливо святкуйте!

                                         

            З пошаною та відданістю ваші душпастирі та члени Церковної Ради

 

   Великдень 2018.

 Дорогі батьки,

Рідна Школа успішно розпочала новий шкільний рік. Приємно бачити так багато діточок у нашій школі. Святкуємо новий шкільний рік смачним обідом та ласуємо морозивом. У нас цікаво, весело і смачно!

Щиро дякуємо братчикам церкви Святого Юрія та батькам за допомогу, а зокрема п. Володимиру Крупі, п. Павлові Телєзі, п. Володимиру Урбанові, п. Марії Кузик, п. Анні Черненко, п. Каролін Стеців,п. Оксані Телезі та п. Вікторії Хініч.  Щиро дякуємо!

Нам було приємно обідати та спілкуватися разом! Успішного шкільного року!

 

Оля Миц

Директор

 

Dear Parents,

Ridna Shkola has successfully started a new school year. Celebrating a new beginning by having a delicious lunch and having tasty treats! Have a successful and memorable school year!

 

Olia Myc

 

Principal

Please stay tuned for the schedule of Christmas Services for 2017-2018 year! COMING SOON...

Upcoming YOUND ADULT events!

Please visit this page to read the most up-to-date Bulletin with weekly church news and events!